اخبار مثبتتندرستیجامعهجهانسلامتیمقالات

کدام عادت بیشتر زندگی شما را بهبود بخشیده است؟ ما میخواهیم بدانیم

ماه های تاریک زمان خوبی برای درون نگری و تجدید، فرصتی برای شکل گیری عادات جدید است. چه تمرینی بهترین خدمت را به شما رسانده است؟ ما میخواهیم بدانیم

jsj

اینجا در بریتانیا تقریباً دوباره زمستان است. عقب نشینی در داخل خانه از قبل آغاز شده است. با نزدیک شدن شب ها و تغییر آب و هوا، به غارهای ما برمی گردد. زمانی برای خوابیدن. شاید کمی درون نگری. انعکاس. به انتظار روزهای روشن تر.

در فرهنگ مایاها، زمستان – به ویژه انقلاب – زمانی برای تجدید و تولد دوباره در نظر گرفته می شد. فرصتی برای ترک عادت های قدیمی، ایجاد عادت های جدید.

این ما را به فکر واداشت: چه عادتی زندگی شما را بیشتر بهبود بخشیده است؟ ما میخواهیم بدانیم. از توصیه‌های مربوط به رابطه گرفته تا نکات سلامت روان، خوانندگان اخبار مثبت در طول سال‌ها منبعی از توصیه‌های حکیم بوده‌اند. ما مطمئن هستیم که شما عادات مفیدی خواهید داشت که در مقاله‌ای آینده آنها را به اشتراک خواهیم گذاشت.

این که آیا آنها آیین‌های آزموده‌شده و آزموده‌شده‌ای مانند روزنامه‌نگاری و گذراندن وقت در طبیعت هستند یا عادت‌های عجیب‌تر: با پر کردن فرم زیر به ما بگویید چه چیزی برای شما مفید است. در صورت تمایل ناشناس باشید، اما اگر تصمیم گرفتیم پاسخ شما را درج کنیم، فقط نام شما را منتشر خواهیم کرد


🛈 گردآوری و تحقیق: تحریریه اخبار مثبت
⌨️ ترجمه و ویراستاری: تحریریه اخبار مثبت

دکمه بازگشت به بالا