اخبار مثبتجامعهجهانرسانهروابطکسب و کار خوبمقالات

یک برنامه ریزی برای انجام کارهای ترکیبی در دفتر کار با استفاده از پاسخ خودکار ایمیل

نمونه هایی از متن پاسخ خودکار ایمیل در اینجا گردآوری شده که میتواند بسیار موثر و کاربردی باشد

سلام!

ممنون از پیام شما من در حال حاضر در دفتر با دسترسی به ایمیل هستم. به دلیل حجم زیاد حواس‌پرتی، کاری از پیش نمی‌برم. لطفا بین ساعت 8 بعد از ظهر منتظر پاسخ باشید. و ساعت 11 شب وقتی از دفتر به خانه می آیم و سعی می کنم یک روز کاری کامل را در چند ساعت بدون وقفه بعد از ظهر جمع کنم.


سلام!

از آنجایی که کارفرمای من در املاک و مستغلات شرکتی بیش از حد تمدید کرده است، من با یک برنامه ترکیبی کار می کنم. من امروز در دفتر هستم، از نظر فنی قادر به پاسخگویی به ایمیل هستم، اما بعید است که این کار را انجام دهم. فشار برای حمایت از اکوسیستم شهری بسیار زیاد است، و اگر من هفده دلار در روز در Sweetgreen خرج نکنم، اقتصاد از هم خواهد پاشید و مفهوم مرکز شهر به راه دایناسورها خواهد رفت.


با درود!

من امروز دوباره در دفتر هستم و نمی توانم به پیام شما پاسخ دهم. من با خدای خود درست می شوم زیرا ساندویچ سس مایونز و اغذیه فروشی رایگانی که کارفرمای من به عنوان مشوق RTO ارائه کرده است، دو ساعت و نیم روی پیشخوان در دمای اتاق نشسته است.


عصر بخیر.

من امروز در دفتر هستم و هنوز دسترسی نامحدودی به ایمیل دارم. با این حال، چند سال گذشته از تنهایی و تمرکز لیزری، مغزم را دوباره سیم‌کشی کرده است، به‌گونه‌ای که مکالمه بین دو همکار که در سرتاسر دفتر اتفاق می‌افتد، برایم شبیه یک سالن پاچینکو به نظر می‌رسد، و باعث می‌شود تمام سیناپس‌های مغزم با هر هورمونی سرازیر شوند. مسئول خشم لجام گسیخته است. من فردا در یکی از دو روز هفته که خط مشی RTO شرکتم اجازه بهره وری را می دهد، فردا از دفتر خانه ام به پیام شما پاسخ خواهم داد.


سلام.

ممنون از پیام شما من امروز در دفتر هستم و به ایمیل ها پاسخ نمی دهم. من می توانم انگشتان پاهای همکارم بیل را در دمپایی ببینم و درمانگرم به پیام های من پاسخ نمی دهد.


سلام.

من در تعطیلات نیستم اما در حال حاضر در مطب هستم. امروز روز هفته ای است که این شرکت به جلسات حضوری اختصاص داده است، بنابراین ما می توانیم نوآوری های بی نظیری را دنبال کنیم که فقط زمانی اتفاق می افتد که شما به اندازه کافی نزدیک به بوی همکاران خود باشید. اگر از این جلسه که در آن بیل چیزی شبیه هیروگلیف های ناخوانا را روی تخته سفید می نویسد، زنده بمانم، پاسخ خواهم داد. دو نفر از ما در حال ارسال اسلک DM در مورد بوی بدن بیل هستیم. دو مرد دیگر دچار مشکل شده‌اند و در یک حلقه بی‌نهایت گیر کرده‌اند و با یکدیگر در مورد شایستگی‌های ارز دیجیتال به توافق می‌رسند. به نظر می رسد کارآموز مشغول است، اما یک نگاه به صفحه نمایش او تأیید می کند که iMessage را باز کرده است و در حال ارسال پیامک به دوست پسرش است. یک نفر بی سر و صدا تمام کارها را برای همه ما انجام می دهد، و اظهار تاسف می کند که آنها می توانند این کار را سریعتر در خانه انجام دهند (این من هستم). از شما به خاطر صبرتان متشکریم.


صبح بخیر

من در دفتر با دسترسی به ایمیل هستم. من زودتر به درخواست فوری صبح شما پاسخ می‌دادم، اما نود و هفت دقیقه در اتوبان بودم و گازهای گلخانه‌ای را به جو پرتاب می‌کردم تا جادوی همکاری ارگانیک را تجربه کنم. و حالا بعد از ظهر است معمولاً برای درخواست ورودی شما یک هشدار می‌شنیدم، اما چیزی در مورد ترافیک وجود دارد که باعث می‌شود یک ترس مخفیانه و باستانی را تجربه کنم. در این مرحله، من یک جیغ روده ای ایجاد می کنم که به قدری بلند است که کابین به صدا در می آید. لطفاً زمانی که مراقبه بعد از رفت و آمد خود را کامل کردم و از نظر روحی خوب شدم، منتظر پاسخ باشید.


این یک تبریک ایمیلی مودبانه است.

تق تق. کی اونجاست؟ من نه. من در دفتر هستم برقراری تماس‌های مشابه زوم با مشتریان در مناطق زمانی مختلف که می‌توانستم از خانه برقرار کنم. اما من این کار را در یک اتاق خالی سه هزار فوت مربعی با آجر و کانال‌کشی آشکار انجام می‌دهم.


به برادر یا خواهرم، که از بیرون برایم خبر می آورد.

من امروز از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر در دفتر و پشت میز کارم هستم و در این مدت پاسخگوی ایمیل ها نخواهم بود. هر کار، از جمله نوشتن این پاسخ خودکار، به یک کابوس سیزیفی تبدیل شده است. هر زمان که بتوانم به لقمه ای از شتاب دست پیدا کنم، یکی از همکاران از من می پرسد که آیا فیلم باربی را دیده ام، یا در مورد بیماری خودایمنی خود به من می گوید، یا از مهارت های رانندگی همسرشان شکایت می کند، و تخته سنگ کارم به پایین می ریزد. کوه، آخرین تکه های جاه طلبی من را در پی خود ویران می کند. مشخص نیست که این پیام را به موقع تمام کنم یا نه – اوه صبر کنید، این بیل با عکس های تعطیلات از ایرلند است…


🛈 منبع: McSWEENEY’S
⌨️ ترجمه و ویراستاری: تحریریه اخبار مثبت

دکمه بازگشت به بالا