آموزشاخبار مثبتتندرستیجامعهجهانجوانانرسانهسبک زندگیسردبیرسلامتیعقیده و نظرفرهنگمحیط زیستهنر

نگاهی درونی به چگونگی انتخاب طعم شیرینی بعدی خود یعنی Raspberry Rally توسط دختر پیشاهنگان

وب‌سایت Girl Scouts Raspberry Rally را «بیسکویت نازک و ترد با طعم تمشک و آغشته به روکش شکلاتی» می‌نامد.

یک کوکی دختر پیشاهنگ جدید به صف پیوسته است. با Raspberry Rally آشنا شوید که به عنوان خواهر نعنای نازک نمادین شناخته می شود. یا رقیب است؟

وندی لو، افسر ارشد درآمد دختران پیشاهنگ ایالات متحده آمریکا، به NPR گفت: “ما امیدواریم که رقابت سالمی را از مردم بشنویم – شاید یک نبرد کوچک نعنا-رزبری رالی.”

معمولاً دختر پیشاهنگی یک کوکی با طراحی جدید کاملاً بر خلاف مدل های قبلی خود عرضه می کند. لو گفت که تصور مجدد یک کوکی با قالب موجود برای آنها چیز جدیدی است. اما در حالی که رالی تمشک ممکن است با یک نعناع نازک قابل مقایسه باشد، دختر پیشاهنگی هنوز باید طعم و رنگ داخلی آن را توسعه دهد.

از مفهوم تا تولید، حدود دو سال طول می‌کشد تا یک کوکی دختر پیشاهنگ جدید معرفی شود. دختران پیشاهنگ ایالات متحده آمریکا، یا GSUSA، ابتدا تحقیقات بازار را انجام می‌دهند و از نیروهای پیشاهنگ دختر و طرفداران کوکی برای ایده‌ها اطلاعات دریافت می‌کنند. این شرکت همچنین در مورد روند مصرف کنندگان تحقیق می کند تا ببیند چه چیزی محبوب است. لو گفت، از آنجایی که طعم توت در حال حاضر محبوب است، آنها متوجه شدند که یک کلوچه تمشک می تواند بسیار محبوب باشد.

پس از مرحله تحقیق، GSUSA ایده های پیشرو خود را با دوستداران کوکی دختر پیشاهنگی آزمایش می کند. هنگامی که سازمان یاد می گیرد چه چیزی علاقه طرفداران را جلب می کند، با نانوایان خود کار می کند تا روی طعم و مزه کار کنند و دستور پخت تهیه کنند.

لو گفت: «این کمی سبک و کمی شیرین است، اما طاقت فرسا نیست […] شما احساس می کنید که می توانید 20 عدد از آنها را بخورید.

Raspberry Rally به صورت انحصاری آنلاین است و می توان آن را از طریق دختر پیشاهنگ سفارش داد.
Raspberry Rally به صورت انحصاری آنلاین است و می توان آن را از طریق دختر پیشاهنگ سفارش داد.

سپس، کوکی جدید مراحل نام‌گذاری و همچنین تست‌های نهایی را با گروه مشاوره‌ای از پیشاهنگان دختر از سراسر کشور انجام می‌دهد تا مطمئن شود که توسط پیشاهنگی تایید شده است. آنها به انتخاب Raspberry Rally به عنوان برنده کمک کردند.

شعار امسال دختر پیشاهنگ “آماده، تنظیم، تجمع!” لو گفت که رویداد سالانه ای که هر نیرو برای شروع فصل شیرینی خود برگزار می کند، رالی نامیده می شود، اما کلمه “رالی” همچنین برای تجلیل از روح جامعه ای است که برای حمایت از دختران پیشاهنگ گرد هم می آیند.

Raspberry Rally به طور انحصاری به صورت آنلاین در طول فصل کوکی های محلی در کنار بقیه گروه های Girl Scout Cookie در دسترس خواهد بود. فصل در سراسر کشور متفاوت است، اما معمولا بین ژانویه و آوریل می افتد. بر اساس وب سایت دختر پیشاهنگان، سود حاصل از فروش کوکی ها محلی باقی می ماند و فعالیت ها و پروژه های اجتماعی برای هر نیرو تامین می شود.

تعداد زیادی کوکی دیگر در دست اجرا بودند، اما لو گفت که نمی‌تواند آن‌ها را به اشتراک بگذارد، زیرا پیشاهنگ‌های دختر ممکن است یک سال دیگر آنها را بسازند. در چند سال گذشته، دختر پیشاهنگی سالانه یک کوکی جدید منتشر کرده است، و لو گفت که هنوز در هوا باقی مانده است که این کوکی تا چه زمانی در دسترس خواهد بود.


🛈 منبع: npr.org
⌨️ ترجمه و ویراستاری: تحریریه اخبار مثبت

دکمه بازگشت به بالا