اخبار مثبتبدن و ذهنتندرستیجامعهجهانسبک زندگیفرهنگمقالات

تمام چیزی که برای کریسمس می خواهم این است: اخبار مثبت

روی قوطی‌های شکلات و بطری‌های شراب که خسته شده‌اند حرکت کنید: شرکت‌ها به طرز خلاقانه‌ای درباره نحوه رفتار با کارمندان و مشتریان خود در کریسمس فکر می‌کنند. آیا دوست دارید اشتراک هدیه ای برای اخبار مثبت زیر درخت خود ببینید؟ اکنون این مقاله را به HR ارسال کنید

اینجا در اخبار مثبت، ما عاشق شنیدن نحوه راه‌یابی روزنامه‌نگاری ما به جهان هستیم. ما از تعداد پیام‌هایی که توضیح می‌دهند چگونه مجله ما به طور فزاینده‌ای به کارکنان و مشتریان توسط کارفرمایانی که واقعاً اهمیت می‌دهند هدیه داده می‌شود، شگفت‌زده شده‌ایم.

این مطابق با کارشناسان منابع انسانی است که گزارش می دهند که کارفرمایان در تلاش هستند تا در پایان سال نشان دهند که چگونه برای کارکنان و مشتریان خود ارزش قائل هستند، خلاقانه فکر کنند. کوپن هدیه یا پانتون ممکن است قدردانی شود، اما رهبران کسب و کار – به ویژه شرکت های مبتنی بر ارزش ها – به دنبال چیزی معنادارتر و به یاد ماندنی تر هستند.

تام گرین‌وود، یکی از بنیان‌گذاران آژانس طراحی وب‌سایت پایدار Wholegrain Digital، می‌گوید: «شرکت ما همیشه در تلاش بوده است تا کسب‌وکاری را به گونه‌ای اداره کند که برای جامعه خوب باشد، برای کره زمین خوب باشد.

«بسیاری از مشتریان ما با ما کار می کنند، زیرا آنها رفتاری مشابه با ما دارند: ما در یک صفحه هستیم. اشتراک اخبار مثبت چیزی است که بسیار با آنچه ما به عنوان یک سازمان در مورد آن هستیم مطابقت دارد، اما همچنین به نظر می رسد که با مشتریان ما طنین انداز می شود.

گرین‌وود می‌گوید: «ما از روزهای اولیه اخبار مثبت را خوانده‌ایم و همیشه آن را دوست داشته‌ایم. ما گاهی اوقات به دوستان و خانواده اشتراک می دهیم و چند سال پیش این کار را برای کارکنان انجام دادیم. سپس سال گذشته تصمیم گرفتیم این کار را برای همه مشتریان خود انجام دهیم.

“فقط خوب است که چیزهای خوبی را که در حال رخ دادن هستند جشن بگیریم و کمی الهام بگیریم. ما به خوش بینی نیاز داریم، به امید نیاز داریم. این چیزی مثبت و معنادار است، نه فقط برای کریسمس، بلکه در طول سال.»

ما به خوش بینی نیاز داریم، به امید نیاز داریم. این چیزی مثبت و معنادار است، نه فقط برای کریسمس، بلکه در طول سال

Vineeta اضافه می کند که برخی از مشتریان به نوبه خود برای دوستان و خانواده خود اشتراک خریداری کرده اند. “همسر یک مشتری که پزشک است تصمیم گرفته است کاری بسیار شبیه به کاری که ما در مطب آنها انجام می دهیم انجام دهد.”

با توجه به اینکه سلامت روان اکنون در دستور کار بسیاری از کارفرمایان قرار دارد، مایه آرامش است که بدانیم Positive News همچنین سه ماهه بهزیستی را افزایش می دهد. گرین‌وود می‌گوید: «هرازگاهی یادداشت کوچکی دریافت می‌کنیم، یا شخصی در گفتگو به آن اشاره می‌کند، که وقتی در صندوق پستی آن‌ها فرود آمد، کمی شادی به همراه داشت. “به نظر می رسد قدردانی شود.”

پول نقد کمتر، توجه بیشتر

یک نظرسنجی توسط پلتفرم پاداش و پرداخت کارکنان Edenred نشان داد که بیش از نیمی از کارگران در کریسمس هدیه ای غیر از پول نقد را ترجیح می دهند. این شرکت در گزارش پایان سال خود «پاداش و شناسایی» پیشنهاد می‌کند که پاداش‌ها را «بخشی از DNA سازمان شما» قرار دهید – کاملاً مطابق با آنچه کسب‌وکار شما در بلندمدت تلاش می‌کند به دست آورد.

گرین‌وود معتقد است که هدایای جایگزین او بخشی از یک روند گسترده‌تر است که به نظر می‌رسد فراتر از نمادگرایی صرفاً پول نقد است. او می‌گوید: «من فکر می‌کنم برای افرادی که کسب‌وکارهای هدفمند را اداره می‌کنند، یک معضل واقعی وجود دارد که می‌خواهید به کارکنان و مشتریان خود چیزی معنادار به عنوان تشکر کمی ارائه دهید. “اما در عین حال، شما نمی خواهید فرهنگ مصرف گرایی را تداوم بخشید یا بخشی از آن شوید.”

در همین حال، دبی لاوول تاک، سردبیر سایت خبری منابع انسانی Employee Benefits، گفت که تمایل کارفرمایان برای فراگیرتر شدن نیز باعث ایجاد تغییر شده است.

لاوول تاک می‌گوید: «ما شاهد تغییر در سال‌های اخیر بوده‌ایم که حتی قبل از همه‌گیری شروع شده بود. «کارفرمایان به دنبال کارهایی هستند که می توانند خارج از جشن سنتی کریسمس و موانع سنتی کریسمس انجام دهند.

این امر تا حدی ناشی از نیاز به در نظر گرفتن این واقعیت است که آنها دارای نیروی کار چندفرهنگی با اعتقادات و ترجیحات بسیار متفاوت هستند و تا حدودی به استراتژی های پایداری خود گره می خورند.


🛈 گردآوری و تحقیق: تحریریه اخبار مثبت
⌨️ ترجمه و ویراستاری: تحریریه اخبار مثبت

دکمه بازگشت به بالا