آموزشاخبار مثبتجامعهرپورتاژرسانهسردبیرفرهنگمقالات
موضوعات داغ

افزایش مخاطبان پادکست / 5 روش بالا بردن مخاطب در کستباکس

از هر نقطه از جهان که باشی به ما نزدیکی

آیا آماده هستید پادکست خود را به سطح بعدی ببرید؟ آیا می‌خواهید بدانید که چگونه مخاطبان پادکست خود را افزایش دهید؟ آیا زمان آن رسیده که شنوندگان خود را گسترش دهید و جایگاه خود را در دنیای پادکست تثبیت کنید؟ راه های سریع و آسانی برای دستیابی به شنوندگان جدید وجود دارد و ما پنج مورد از بهترین آنها را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

بالا بردن مخاطبان پادکست
بالا بردن مخاطبان پادکست

✅5 کاری که برای بالا بردن مخاطبان پادکست‌‌ خود می‌توانید انجام دهید:

1. ارائه محتوای با کیفیت

شما می‌خواهید شنوندگان، شما را به عنوان منبعی برای کسب اطلاعات درک کنند. کارشناس موضوع باشید از قبل برای نمایش عالی خود آماده شوید و محتوای متفکرانه و منظم ارائه دهید. قبل از به اشتراک گذاشتن حقایق، مطمئن شوید که دقت لازم را انجام داده‌اید. اطلاعات خود را با اطمینان و اقتدار ارائه دهید. محتوای معتبر به دیگران انگیزه می‌دهد تا پادکست شما را در شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند. بازاریابی دهان به دهان آسان‌ترین راه و در دسترس است.

2. پادکست خود را در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید

تیزرها، تصاویر، ویدیوها، صداها. امکانات بی پایان هستند. نقل قول‌هایی از پادکست را در Pinterest پین کنید، آدرس یا پیوند پادکست خود را در فیس بوک و دیگر شبکه های اجتماعی ارسال کنید و از آدیوگرام‌های سایت‌هایی مانند Wavve در اینستاگرام برای به اشتراک گذاشتن صدای 15 ثانیه از برنامه خود استفاده کنید. رسانه‌های اجتماعی بهترین ابزار شما برای ایجاد سر و صدا در مورد پادکست شما هستند. به گروه‌های تلگرام و اینستاگرام با موضوع پادکست بپیوندید، جایی که می‌توانید ایده‌های پادکست را به اشتراک بگذارید و نکاتی را از جامعه بزرگ‌تر پادکست دریافت کنید.

3. پادکست خود را با یک مسابقه جایزه دار تبلیغ کنید

چه کسی رو می‌شناید چیزهای رایگان را دوست ندارد؟ از شنوندگان بخواهید که برای شرکت در مسابقه شما نظر خود را در قسمت نظرات کستباکس بگذارند.
بدون نیاز به خالی کردن حساب بانکی‌تان؛ هدایا می‌تواند هر چیزی باشد، از تی شرت‌های مارک دار یا پیکسل گرفته تا حضور مهمان یا فریاد زدن در پادکست شما.

4. شبکه و اتصال

صحبت از سخنرانان مهمان شد، چه راهی بهتر از دعوت صلحبان پادکست‌های دیگر در برنامه خود برای تبلیغ پادکست خود؟ این احتمالاً شنوندگان مهمانان شما را به برنامه شما سوق می‌دهد و اگر از آنچه می‌شنوند خوششان بیاید، ممکن است به شنوندگان وفادار تبدیل شوند. یکی دیگر از راه‌های ارتباط با شنوندگان جدید، مهمان شدن در پادکست‌های دیگر است. حضور مهمان خود را تبلیغ کنید و همه چیز را به آنها ربط بدهید. اصیل بودن را فراموش نکنید شنوندگان دوست دارند احساس کنند که بخشی از چیزها هستند. برقراری ارتباط با مخاطبان شما بسیار کار طولانی است. آنها به احتمال زیاد به طور مداوم گوش می‌دهند و با دوستان خود به اشتراک می‌گذارند. آیا می‌خواهید مهارت‌های شبکه خود را تقویت کنید؟ چرا به یک جلسه ملحق نمی‌شوید؟ برای الهام گرفتن با پادکسترهای دیگر ارتباط برقرار کنید.

5. محتوای خود را جاری و ثابت نگه دارید

شنوندگان به دنبال محتوای مرتبط و تازه هستند. هنگام تلاش برای جذب شنوندگان جدید، باید حداقل هر هفته محتوای جدیدی ارائه دهید. اگر هفته‌ای یک بار ارسال می‌کنید، سعی کنید حدود 30 دقیقه محتوای خوب ایجاد کنید. اگر بیش از یک بار در هفته انتشار قسمت تازه دارید، روی حدود 15 تا 20 دقیقه بمانید. هر چه انتخاب می‌کنید، آن را ثابت نگه دارید.

رشد پادکست شما به صبر، خلاقیت و برنامه ریزی نیاز دارد، نه به ذکر اعتماد به نفس و تمایل به قرار دادن خود در آنجا و ارتباط. به اشتراک گذاری محتوای جدید و متفکرانه، و ارتباط با شنوندگان و سایر پادکست‌ها راه های سریع و آسانی برای رشد مخاطبان شما هستند.


🛈 گردآوری و تحقیق: تحریریه اخبار مثبت
ترجمه و ویراستاری: تحریریه اخبار مثبت

دکمه بازگشت به بالا