اخبار مثبتاقتصادجامعهجهانحتی بهترسبک زندگیکسب و کار خوبمقالات

“ملکه مشاغل کوچک” که ماموریت آن بازگرداندن شادی در کریسمس – و انسانیت در خرده فروشی است

هالی تاکر در مورد "جادوی" حمایت از مشاغل کوچک - و چرا هیچ چیز با ارزش واقعی ظرف 24 ساعت ساخته و ارسال نمی شود

jsj

بنیانگذار وب سایت خرید Notonthehighstreet.com، و اکنون «بازار سرپرستی» Holly & Co، هالی تاکر حداقل در حال حاضر به اندازه پدر کریسمس شلوغ است – به احتمال زیاد شلوغ تر.

او علاوه بر نظارت بر پلتفرم خرده‌فروشی B Corp، جایگزینی رنگارنگ‌تر و اخلاقی‌تر برای جمعه سیاه را رهبری می‌کند. به علاوه او نکاتی (واقعاً مفید) را در مورد چگونگی شادتر کردن و ترمیم کردن فصل جشن و تخلیه ذهنی ناخوشایند به اشتراک می گذارد.

Mosbat News در میان جعبه ها و کاغذ بسته بندی نشست تا از تاکر بپرسد که چگونه باورهای محیطی خود را با راه اندازی یک پلتفرم خرده فروشی هماهنگ می کند، چرا کریسمس یک موضوع فمینیستی است – و چرا فصل جشن بهترین زمان برای تجدید نظر در عادات مصرف اخبار است.

نظر شما در مورد جمعه سیاه چیست؟ و به جای این جمعه روی چه چیزی تمرکز می کنید؟

خوب، وقتی نوبت به جمعه سیاه می رسد از کجا شروع کنم؟ برای من، این نشان دهنده بدترین حالت مصرف گرایی است. بی محتوا، بیش از حد و محرک یک «فرهنگ تخفیف»، همه اینها به نفع غول های خرده فروشی است و یک مدل خرده فروشی ناپایدار را برای بسیاری از مشاغل کوچک تداوم می بخشد.

بنابراین، ما جمعه رنگی را سه سال پیش راه‌اندازی کردیم تا رنگی را که کسب‌وکارهای مستقل به بریتانیا می‌آورند روشن کنیم و با حمایت از کسب‌وکارهای کوچک، ملت را تشویق کنیم که با پول خود به جهانی رای دهند که همه ما می‌خواهیم در آن زندگی کنیم. در عوض در این روز

در طول کمپین، ما راه‌های زیادی را برای کمک به نشان دادن استعدادهایشان با جامعه خود به اشتراک می‌گذاریم، از ارائه یک بسته محتوای رایگان جمعه رنگی، که همه کسب‌وکارهای کوچک، چه در خیابان‌های بزرگ و چه در استودیوی خود، می‌توانند از آن برای انتشار این خبر استفاده کنند. برای ایجاد تبلیغات برای اشتراک گذاری در کانال های اجتماعی خود. ما همچنین تبلیغات رنگارنگ زیادی را خودمان انجام می دهیم تا واقعاً حمایت را افزایش دهیم.

در نهایت، هر سال، آثار هنری کمپین جدیدی را توسط یک هنرمند هیجان‌انگیز سفارش می‌دهیم. امسال، ما از کار کردن با آدام بریگلند فوق‌العاده بسیار هیجان‌زده هستیم. امیدواریم در هفته آینده، آثار هنری او را در همه جا – در سراسر رسانه های اجتماعی و در ویترین مغازه ها در سراسر بریتانیا ببینید. ما فقط زمانی خوشحال خواهیم شد که همه حداقل یک هدیه کریسمس از یک تجارت کوچک بخرند!

از طریق آثار هنری آدام بریگلند امسال، جمعه رنگی با هدف "تاباندن نور به رنگی که مشاغل مستقل به بریتانیا می آورند" است.
از طریق آثار هنری آدام بریگلند امسال، جمعه رنگی با هدف “تاباندن نور به رنگی که مشاغل مستقل به بریتانیا می آورند” است.

وقتی نوبت به کریسمس می رسد، مردم باید درباره کسب و کارهای کوچک بدانند؟

من می گویم اگر می خواهید «خرید کوچک» داشته باشید، باید «زود خرید کنید». در مورد حمایت از کسب و کارهای کوچک هر چه زودتر بهتر باشد. ما به‌عنوان مصرف‌کننده، باید روش خرید خود را تغییر دهیم و بدانیم که هیچ چیز با ارزش واقعی ظرف 24 ساعت ساخته و ارسال نمی‌شود. ما نباید انتظار داشته باشیم که کیفیت و مهارت در بازه های زمانی آمازون قرار بگیرد. هزینه ای برای کره زمین و هزینه ای برای فرهنگ ما دارد. ما تا به حال خیلی بهتر می دانیم – مطمئنا؟

خرید زودهنگام و برنامه ریزی از قبل نه تنها به شما این امکان را می دهد که هزینه کریسمس را تقسیم کنید و استرس این فصل از قبل دیوانه وار را کاهش دهید، بلکه به احتمال زیاد خریدی متفکرانه، پایدار و اخلاقی دارید. این قدرت ما در این فصل است.

برای بسیاری از ما، کریسمس چیزی برای «گذراندن» بوده است. لیستی بی پایان از کارهایی که باید انجام دهید من می خواهم به بازیابی شادی کمک کنم

وقتی مردم از کسب و کارهای کوچک یا مستقل خرید می کنند، این رابطه در مقایسه با زمانی که از خرده فروشان بزرگ خرید می کنند، چگونه متفاوت است؟

وقتی از یک کسب و کار کوچک خرید می کنید – چه آنلاین باشد چه با یک شرکت مستقل در خیابان، واقعاً یک احساس جادویی وجود دارد. محصولات آنها متفکرانه است و با اشتیاق، دقت و مهارت ایجاد شده است. آنها خروجی روح شجاعی هستند که تصمیم گرفته است جهش کند، شجاع باشد و تجارتی را با انجام کاری که دوست دارد ایجاد کند.

خدمات مشتری همیشه بسیار خاص است – بسته بندی زیبا، یک یادداشت دست نویس یا یک لبخند گرم، وقتی از در عبور می کنید یا از آنها سفارش می دهید فراتر می رود. “احساس” چیزی در این عصر دیجیتال نادر شده است، و من عاشق چیزی هستم که برخی آن را تجربه “قدیمی” می نامند. اگر بخواهیم «انسان بودن» خرده فروشی را بازیابی کنیم، این آینده است.

من همچنین واقعاً معتقدم که مشاغل کوچک به دنیای ما رنگ می بخشند. آنها جدیدترین “روندهای” همگن را به نمایش نمی گذارند، بلکه در عوض ایده ها و محصولات خلاقانه و خلاقانه را وارد زندگی ما می کنند – که معمولاً برای ماندگاری ساخته شده اند.

پیام کمپین این است که «بزرگ فکر کن، کریسمس کوچک خرید کن».
پیام کمپین این است که «بزرگ فکر کن، کریسمس کوچک خرید کن».

درباره کمپین خود برای «بازگرداندن شادی» در کریسمس به ما بگویید؟ چه چیزی از دست رفته است که امیدوارید به مردم کمک کنید دوباره آن را بدست آورند؟

برای بسیاری از ما، کریسمس چیزی برای «گذراندن» بوده است. لیستی بی پایان از کارهایی که باید انجام دهید، و همچنین انتظارات بزرگی که در یک روز انجام می شود. من می‌خواهم به بازیابی شادی کمک کنم – لذتی که اغلب برای زنانی که در این زمان از سال سهم بیشتری از کار را به عهده می‌گیرند، از دست می‌رود.

به همین دلیل است که من سعی کرده‌ام ایده‌های جشن بسیاری را ارائه کنم (از مجموعه‌های هدایای کمتر معمولی گرفته تا الهام گرفتن در مورد روش‌هایی برای بازنگری در رویکردمان به کل چیز) – تا تلاش کنم کار سخت را از بین ببرم تا بتوانیم دوباره از آن لذت ببریم. .

شادی برای افراد مختلف به طور متفاوتی یافت می شود، بنابراین باید آن را به روش خود انجام دهید. چقدر صرفاً به این دلیل که فکر می کنیم باید انجام دهیم، چقدر انجام می دهیم؟ چه کسی می گوید که باید یک فرشته بالای درخت کریسمس باشد؟ چه چیز دیگری ممکن است سرگرم کننده باشد؟ به‌جای باز کردن هدایا در روز عجله، در مورد پذیرش سنت ایسلندی Jolabokaflod، جایی که در شب کریسمس کتاب‌ها را برای نشستن و خواندن با هم مبادله می‌کنید، چطور؟ همانطور که هنری فریزر نقاش دهان در پادکست Conversations of Inspiration من گفت، چیزهای کوچک هستند که بزرگ هستند.

اگر واقعاً زمانی را برای گذراندن با کسانی که دوستشان دارید دارید، دوست دارم شام کریسمس را با پیتزا عوض کنید

شما گفته اید که “کریسمس یک مسئله فمینیستی است”. منظور شما از آن چیست؟ چرا از مردم می‌خواهید در کریسمس مراقب سلامت روان خود باشند؟ چه نکاتی را در این زمینه ارائه می دهید؟

کریسمس زمانی است که نقش های جنسیتی کلیشه ای بیشتر خود را نشان می دهند. حداقل در خانه من این کار را می کنند. و من تنها نیستم: زنان بیشتر کارهای کریسمس و کارهای عاطفی را انجام می دهند. از نوشتن کارت یا سازماندهی همه هدایا، به عنوان مثال، شرکت در بازی مدرسه، مرتب کردن نوشیدنی های کریسمس یا کسی که به یاد می آورد که شریک فلانی بوقلمون نمی خورد یا نگران این است که کاغذ بسته بندی قابل بازیافت باشد. می تواند منجر به خستگی روحی و جسمی شود. بنابراین، چگونه می توانیم برای بهتر کردن آن فعال باشیم؟

شاید باید فکر نکنیم: “اگر خودم این کار را انجام دهم راحت تر است”. ممکن است آسان تر باشد، اما چگونه چیزی در نتیجه تغییر خواهد کرد؟ من فکر می کنم ما باید صحبت های صادقانه ای در مورد زایمان نامرئی داشته باشیم تا اطرافیانمان بتوانند هر چند وقت یکبار که می خواهند کمک کنند! کارهایی را که واقعاً می خواهید انجام دهید ادامه دهید و بقیه را به آنها محول کنید. البته کنار گذاشتن کمال گرایی نیز کمک می کند. اگر واقعاً زمانی را برای گذراندن با کسانی که دوستشان دارید دارید، دوست دارم شام کریسمس را با پیتزا عوض کنید.

پنیر به طور برجسته در روز کریسمس امسال برای هالی تاکر، جلوی تصویر، نمایان خواهد شد
خنده به طور برجسته در روز کریسمس امسال برای هالی تاکر، جلوی تصویر، نمایان خواهد شد

واضح است که شما به سیاره زمین اهمیت می دهید، اما بیشتر شغل شما در تلاش برای ترغیب مردم به خرید چیزهایی بوده است. چگونه این دو مورد را توجیه می کنید؟

من همیشه در مورد “رأی دادن با پول خود برای دنیایی که می خواهید در آن زندگی کنید” صحبت می کنم. برخی از غول های خرده فروشی به مصرف کنندگان آموخته اند که همه چیز می تواند ارزان و سریع باشد. من مطمئنا به Holly & Co به عنوان راهی برای برنامه ریزی مجدد نحوه خرج کردن پول خود به عنوان مصرف کننده نگاه می کنم.

حمایت از کسب‌وکارهای کوچک، حمایت از محصولات دست‌ساز، آهسته ساخته شده و پایدار، و یادآوری به مشتریان که اگر می‌خواهید چیزی زیبا با چیزی معنی‌دار باشد، باید منتظر بمانید – این چیزی است که در قلب Holly & Co. ما انسان‌ها هستیم. ما اغلب عشق خود را از طریق هدایای متفکر نشان می دهیم. من می خواهم به بنیانگذاران باورنکردنی روشن کنم و اینکه چگونه با خرید از آنها، مهارت، اشتیاق و نه گفتن به تپ پلاستیکی را جشن می گیرید!

روز کریسمس را چگونه سپری خواهید کرد؟

با مادرم، پدرم، شوهرم فرانک، پسرم هری و خواهرم کری، شوهرش و خواهرزاده ام اولیو. ما امسال تغییر جزئی داریم و آن را در هولت، نورفولک – یکی از مکان های مورد علاقه من در جهان – سپری خواهیم کرد.

پرخوری می کنیم، پیاده روی می کنیم، ورق بازی می کنیم و بعد همه پنیر را می خوریم!

آیا در طول تعطیلات کاری انجام می دهید تا به میزان مصرف رسانه خود توجه داشته باشید؟

کریسمس لحظه ای است که سعی می کنم خاموش باشم. به نظر من این واقعاً تنها نقطه ای در سال است که بقیه دنیای بیرون نیز ساکت می شوند، بنابراین زمان مناسبی برای کنار گذاشتن از رسانه های اجتماعی و به طور کلی است. با چنین تغییری به روال معمول، کاهش مصرف رسانه‌هایم را بسیار آسان‌تر می‌دانم زیرا در حالت پیش‌فرض روزانه نیستم (مانند بسیاری از مردم، گاهی اوقات نمی‌توانم کاملاً به یاد بیاورم کدام روز هفته ای است، در آن دوره با شکوه توییکستماس بین کریسمس و سال نو.)

ترک عادت به من کمک می کند تا عادات جدیدی را شکل دهم – عاداتی که امیدوارم در سال جدید با خود داشته باشم … بیشتر بخوانید (و کمتر تماشا کنم!).


🛈 گردآوری و تحقیق: تحریریه اخبار مثبت
⌨️ ترجمه و ویراستاری: تحریریه اخبار مثبت

دکمه بازگشت به بالا