اخبار مثبتجامعهجهانسبک زندگیعقیده و نظرمقالات

درس های زندگی: کلیسای شارلوت در مورد آنچه زندگی به او آموخته است

از پذیرش تغییر گرفته تا لذت رقصیدن در سحر، خواننده ولزی به Positive News می گوید که تاکنون در زندگی چه آموخته است – و چه چیزی باعث می شود احساس خوش بینی داشته باشد.

jsj

خواننده ولزی پس از خواندن Pie Jesu از طریق تلفن در این صبح در 11 سالگی به یک ستاره سوپرانو تبدیل شد. او از آن زمان تاکنون بیش از 10 میلیون آلبوم فروخته است، به عنوان یک درمانگر شفابخش صدا آموزش دیده، یک جامعه یادگیری رایگان در ولز جنوبی تأسیس کرده است، و امسال او خانه سلامتی The Dreaming را افتتاح کرد. او متاهل و دارای سه فرزند است و در ولز زندگی می کند.

مراسم صبحگاهی من…

بستگی به فصل داره در پاییز و زمستان، من زود بیدار می شوم، حدود شش. ممکن است به شنا بروم یا کمی یادداشت کنم یا هدفونم را بگذارم و در باغ برقصم. در بهار و تابستان، من بیدار نمی شوم. من واقعاً انگیزه دارم که وقتی هوا تاریک است از خواب بیدار شوم و تغییر شب به روز را تماشا کنم، اما این اتفاق آنقدر در اوایل تابستان رخ می دهد که من بی انگیزه می شوم و می خوابم.

من نسبت به…

من چنین اعتقادی به انسان و طبیعت دارم. ما می‌توانیم چیزی بسیار آرمان‌شهری‌تر از جایی که اکنون هستیم خلق کنیم. ما می توانیم زندگی ای داشته باشیم که احساس پر، فراوان و شادی داشته باشیم. لازم نیست اینقدر سخت باشد. من فکر می کنم این همان چیزی است که The Dreaming درباره آن است. این در مورد اتصال مردم به شادی و سرگرمی و به یکدیگر است.

چی عصبانیم میکنه…

[سیاست بریتانیا] بارانی از گند است. محافظه‌کاران مرا بسیار غمگین می‌کنند، اما من فکر می‌کنم کیر استارمر یک شخصیت تاریک است. نهادهایی مانند NHS و سیستم آموزشی به طور هدفمند تضعیف می شوند. کاملاً مخاطره آمیز می شود.

اگر خواننده نبودم، دوست داشتم…

یک دانشمند. من به شدت به کیهان شناسی و فیزیک ذرات علاقه دارم. من عاشق دنیای کوچک کوانتومی و گستره عظیم کیهانی و تعامل بین این دو هستم.

عادتی که در زندگی به بهترین شکل به من عمل کرده است…

مهربانی. فکر می کنم آدم مهربانی هستم. من سعی می کنم به هر کسی که از من وقت می خواهد کمی وقت بگذارم. این که توجه خود را به هر کسی بدهید، بزرگترین هدیه ای است که می توانید به او بدهید.

عادتی که با موفقیت ترک کردم…

من اخیراً افراد فوق پردازش شده [کریس ون تولکن] را خواندم و ذهنم را متحیر کرد. من از خوردن غذاهای فوق فرآوری شده دست کشیده ام، که اساساً در همه چیز وجود دارد. احساس می کنم تمیزتر و کنترل بیشتری دارم. و گوشیم را روی مقیاس خاکستری روشن کردم. بدون آن رنگ ها، شگفت انگیز است که چگونه تساوی خود را از دست می دهد. همه باید تلفن های لعنتی خود را در مقیاس خاکستری بچرخانند.

Images: Rekha Garton
Images: Rekha Garton

منبع شادی من…

نقل قول بزرگی از کرت وونگات وجود دارد، اجازه دهید آن را کشف کنم، این یک ترقه است: «تمرین یک هنر، مهم نیست چقدر خوب یا بد، راهی برای رشد روح شما، به خاطر بهشت است. زیر دوش آواز بخوانید. با رادیو برقص داستان بگو برای یک دوست شعر بنویس، حتی یک شعر شیطون. تا جایی که می توانید آن را به خوبی انجام دهید. شما یک پاداش بزرگ دریافت خواهید کرد. چیزی خلق کرده ای.» من عاشق کاردستی هستم. بسیاری از چیزهایی که من می سازم مانند یک پروژه GCSE ضعیف هستند، اما لذتی که از آن می برم فوق العاده است.

وقتی همه چیز سخت می شود من…

وقتی همه چیز سخت می شود، من در طبیعت هستم. این زندگی من را کاملاً تغییر داد، آن را بسیار غنی کرد. می‌دانم هر چه که هست، می‌توانم بیرون بروم، با درختی صحبت کنم، یک نهال را تکان دهم، اگر ناراحت یا عصبانی باشم. روی زمین دراز می کشم و هر چه دردم یا ناامیدی باشد آن را به آسمان می سپارم.

کتابی که کاش همه بخوانند…

من دوتا دارم نفس اثر جیمز نستور، که در مورد نفس ستون گمشده سلامتی صحبت می کند. ما اطلاعات زیادی در مورد ورزش و تغذیه داریم، اما نفس نیز کلیدی است و راه های بسیار بهتری برای انجام آن وجود دارد – یعنی تنفس از طریق بینی. کتاب دیگر اثر گابور ماته است. نام آن Hold on Your Kids است که برای والدین عالی است.

نکته مهمی که در زندگی نظرم را نسبت به آن تغییر داده ام…

احتمالا چیزهای ترنس. من هرگز یک ترف نبودم، اما وقتی سومین نوزادم را باردار بودم، در مورد تجربه زنانه بسیار محافظت می‌کردم. بعد از گوش دادن به صحبت‌های افراد مختلف ترنس، متوجه شدم که طوری رفتار می‌کنم که انگار جایی دیگر وجود ندارد. اما فضای زیادی وجود دارد و این افراد لعنتی به حاشیه رانده شده‌اند، چرا من در هر کاری که زندگی آنها را سخت‌تر می‌کند مشارکت کنم؟

پدر و مادرم به من یاد دادند…

من ظرفیتی برای ریسک دارم که بسیاری از افراد آن را ندارند، و فکر می کنم این از والدینم است. هر دوی آنها بسیار نترس بودند، و کمی شبیه این بودند: لعنت به آن، بیا برویم، بیا انجامش دهیم.

من این نظریه را دارم که…

بهترین راه برای رشد، نه فقط زنده ماندن، تسلیم شدن به این ایده است که تغییر تنها ثابت است. همه چیز مدام در جریان است. اگر بتوانید این کار را انجام دهید، تمام روان رنجورها، همه چیزهایی که به آنها پایبند هستید و از آنها می ترسید، فقط اهمیت کمتری پیدا می کنند. و سپس می توانید با کمی آرامش، پذیرش و شادی بیشتر رفتار کنید.


🛈 گردآوری و تحقیق: تحریریه اخبار مثبت
⌨️ ترجمه و ویراستاری: تحریریه اخبار مثبت

دکمه بازگشت به بالا