اخبار مثبتجوانانعدالتفرهنگهنر
موضوعات داغ

آهنگ‌های تیتراژ سریال زخم کاری / فصل سوم

از هر نقطه از جهان که باشی به ما نزدیکی

jsj

حالا که “زخم کاری” دوباره داغ شده، خوبه یه نگاهی به موسیقی فصل اولش بندازیم. موسیقی متن و تیتراژای اول و آخر این سریال محبوب رو حبیب خزایی‌فر، که همیشه با محمدحسین مهدویان همکاری می‌کنه، ساخته. آهنگ‌هایی که با گیتار الکتریک، گیتار بیس و ضرباهنگ درام، حس قوی و پر از استرسی بهش می‌ده و یادمون می‌ندازه که داریم یه سریال نوآر و پرماجرا رو دنبال می‌کنیم.

سریال زخم کاری فصل سوم
سریال زخم کاری فصل سوم

موسیقی متن و تیتراژ فصل اول سریال زخم کاری

حبیب خزایی‌فر یکی از آهنگسازای معروف و محبوب تو صنعت فیلم و سریاله. اون با ساختن موسیقی برای فیلم‌ها و سریال‌های موفق مثل “ماجرای نیمروز” و “لاتاری” حسابی شناخته شده و جایزه‌های زیادی برده. حبیب با استفاده از سازهای مختلف و ترکیبشون با هم، فضایی خلق می‌کنه که کاملاً حس و حال فیلم یا سریال رو به بیننده منتقل می‌کنه. تو “زخم کاری” هم با استفاده از گیتار الکتریک و ضرباهنگ‌های تند، تونسته حس اضطراب و تنش رو به خوبی به مخاطب القا کنه.

سریال زخم کاری فصل سوم
سریال زخم کاری فصل سوم

انتقام، قرار ما همین بود مالک

یکی از موضوعات اصلی سریال “زخم کاری“، انتقام است. این سریال به خوبی نشان می‌دهد که انتقام چگونه می‌تواند زندگی افراد را تحت تأثیر قرار داده و به کجاها بکشاند.

مالک، شخصیت اصلی سریال، در این ماجرا غرق شده است. از زمانی که ظلم و خیانت را در زندگی‌اش تجربه کرده، شعله‌ای از انتقام در دلش روشن شده که خاموش نمی‌شود. هر قدمی که برمی‌دارد و هر تصمیمی که می‌گیرد، همه و همه به خاطر این حس انتقام است که در وجودش جوشیده. مالک مدام در فکر این است که چگونه می‌تواند دل خود را خنک کرده و حقش را از کسانی که به او بدی کرده‌اند بگیرد.

اما این حس انتقام، همان‌طور که به او انگیزه می‌دهد، باری سنگین نیز بر دوشش گذاشته که آرامش را از او گرفته است. مالک دیگر آن آدم سابق نیست؛ او مدام در فکر انتقام است و هر لحظه ممکن است تصمیمی بگیرد که زندگی‌اش را بیشتر به هم بریزد. این حس انتقام، مالک را در چرخه‌ای بی‌پایان از خشونت و تنش گرفتار کرده و نمی‌گذارد به آرامش برسد.

در نهایت، “زخم کاری” به خوبی نشان می‌دهد که انتقام، حتی اگر به ظاهر شیرین به نظر برسد، زخمی عمیق در دل انسان‌ها می‌گذارد که به این سادگی‌ها التیام نمی‌یابد.

شما می‌توانید اطلاعات جذابی در رابطه با موضوع انتقام در وب سایت شادی جدید بخوانید


آهنگ‌های تیتراژ سریال زخم کاری فصل سوم

آهنگ تیتراژ اول | سریال زخم کاری فصل سوم

آهنگ تیتراژ آخر | سریال زخم کاری فصل سوم

این سریال محصول فیلیمو است و در سه فصل تولید شده. فصل اول “زخم کاری” در سال ۱۴۰۰ منتشر شد و با استقبال زیادی روبه‌رو شد. محمدحسین مهدویان کارگردانی این سریال را بر عهده داشته و موسیقی متن آن توسط حبیب خزایی‌فر ساخته شده است. بازیگران اصلی این سریال جواد عزتی، رعنا آزادی‌ور و هانیه توسلی هستند. “زخم کاری” با داستان پیچیده و شخصیت‌پردازی قوی، توانسته مخاطبان زیادی را جذب کند و به یکی از محبوب‌ترین سریال‌های فیلیمو تبدیل شود.

آهنگ های افعی تهران
آهنگ های افعی تهران

دانلود آهنگ های سریال نه غریبه عالی لینک مستقیم تلگرام


🛈 گردآوری و تحقیق: تحریریه اخبار مثبت
ترجمه و ویراستاری: تحریریه اخبار مثبت

دکمه بازگشت به بالا